02-12-2021

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом Вихованці гуртка «Юні туристи-краєзнавці» усвідомили, що найкращий захист від будь-якої хвороби – це поінформованість

Щорічно 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя несе ця глобальна проблема. Всесвітній день боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я, важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності про це захворювання і його профілактику.

Для вихованців гуртка ,,Юні туристи-краєзнавці" (керівник Іванна Брезинська-Вовканич) було проведено освітньо-тематичний захід на тему: "Знати сьогодні, щоб жити завтра", який сприяв підвищенню рівня інформованості учнів про соціально-небезпечні хвороби та формування відповідного ставлення до людей з ВІЛ-позитивним статусом. Гуртківці усвідомили небезпеку, яку несе ця страшна хвороба, і дізнались, як запобігати її появі. Адже для ВІЛ-інфекції характерний багаторічний перебіг захворювання, клінічно пов'язаний з розвитком зниження імунітету і прогресуючим імунодефіцитом. Проведення подібних заходів допоможе у майбутньому учням захистити самих себе, адже найкращий захист від будь-якої хвороби – це поінформованість.