27-04-2022

12 тисяч 600 гривень – для 128-ї Закарпатської гірсько-штурмової бригади Саме стільки зібрали на благодійному ярмарку в Закарпатському центрі туризму

Два дні на площі Театральній в Ужгороді тривав благодійний продаж виробів на підтримку воїнів 128-ї Закарпатської бригади.  Вироби, створені руками талановитих гуртківців Закарпатського центру туризму, купували охоче, адже усі вони дуже гарні, неповторні й продавались для благородної мети. Писанки, квіткові великодні композиції, медові пряники, зайчики, прапорці, ангелики, браслетики знаходили своїх нових власників.  Багато людей, коли чули, що збираємо на армію, просто кидали гроші в скарбничку і відмовлялися купувати, мовляв, продасте іншим. Так зробила і жінка, у котрої 2 сини воюють на сході України. А пан Йосип за 2 дні двічі зробив пожертву на допомогу нашим воїнам. Але попросив часточку подарувати знедоленій дитині, котра підійде до нас, однак не матиме змоги щось придбати. Ми обіцянку дотримали! Виявилося, що у цього доброго чоловіка рідний брат отримав контузію у війні і перебуває нині у важкому стані.

А ще, щоб трохи підняти настрій людям у теперішній неспокійний час, декому писанки просто дарували. На згадку про Ужгород, про те, що завжди має місце добро! І люди ставали щасливішими, вони одночасно дивувались і радісно усміхались.

Закарпатський центр туризму щиро дякує кожному, хто долучився! Завдяки вам, наші дорогі українці з ВЕЛИКИМ ДОБРИМ СЕРЦЕМ, ми зробили спільний внесок у нашу перемогу.

Всю суму від продажу, а вдалося зібрати 12 тисяч 600 гривень, було передано волонтерам Руху підтримки закарпатських військових.

Ми віримо, що перемога обов’язково буде!

А разом з вами ми цю перемогу трішки наблизили спільними добрими справами, щирими серцями і думками.

СЛАВА УКРАЇНІ!

 Мирослава Білей, методист

Перегляд матеріалів в Facebook