16-10-2019

14 жовтня – Свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Захисника України, День Козацтва

Вихованці гуртка «Флористика та живопис» ЗЦТКЕСУМ (керівник: Староста Тетяна Петрівна) приєдналися до привітань всіх зі святом, котре відзначає Україна  щороку 14 жовтня. Це справжнє свято мужності й самовідданості, сили волі і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

29 років тому о. Михаїл Гангур став настоятилем Свято-Покровської церкви с. Малий Раковець, що на Ірщавщині.

Незважаючи на те, що він родом із сусіднього Хустського району, уже з перших днів душею почав вболівати за людей, за долю гірського села. Малораківчани одразу запримітили його чесність, порядність і доброту і пішли йому на зустріч.

У всіх починаннях почали його підтримувати. А розпочав о. Михаїл із перекриття даху на сільському храмі. Згодом зробили арку і огорожу, поставили позолочений престол, який освятив владика Агапіт.

Для о. Михаїла завжди чужий біль як особистий. У те, що робить, вкладає серце і душу. Уміє знайти підхід до вірників.

Протоієрей Михайло Гангур завжди в гущі громади, живе її проблемами. Тому й поважають його за це вірники. Особливо велику увагу приділяє вихованцям підростаючого покоління. Бо це майбутнє нашої держави. Завжди закликає дорослих і малечу відвідувати храм божий. 14 жовтня – це велике свято, якого чекають з нетерпінням. Свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Захисника України, День Козацтва. З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.