07-10-2022

Без верби і калини нема України

6 жовтня 2022 року для юних гуртківців Закарпатського центру туризму, що здобувають позашкільну освіту на базі СЗОШ №4 м.Ужгорода, керівник гуртків Лариса Хаща провела дуже цікаве та повчальне заняття. Діти ознайомилися з народними символами України, зокрема з вербою та калиною. Метою заняття було виховання любові до рідного Закарпатського краю, пошани до народних традицій, навчитися розрізняти державні та народні  символи України.

Народні символи – це те, що найбільше любить і шанує народ. Верба і калина належать саме до народних символів нашої держави, так само, як і рушник, вишиванка та соняшник. Зелена верба і червона калина уособлюють красу України, духовну міць нашого народу, засвідчують любов до рідної землі. Пані Лариса розповіла своїм юним вихованцям, чим цінні ці рослини та що вони символізують. В процесі цікавого заняття дітки виготовили власний сувенір з пластиліну – гілочку калини.

Шанобливе ставлення до державних та народних символів України, виховання патріотичних почуттів і гордості за власну країну, спілкування рідною мовою, яка близька серцю, – усе це є важливими сходинками в закладенні духовних основ державності, міцним і непохитним фундаментом якої є свободолюбові, вільні, щасливі люди.

Перегляд матеріалів в Facebook