29-09-2019

День відкритих дверей Закарпатського центру туризму

Весела дітвора розпрощалася з русявим літом і, взявши за руку рудокосу осінь, попрямувала знайомою стежкою до шкільного порогу. Новий навчальний рік яскравим святом розпочав і Закарпатський центр туризму. Традиційний захід позашкільного закладу День відкритих дверей пролунав веселим дійством 28 вересня 2019 року у Боздоському парку. Завітали на свято понад 150 гуртківців та їх батьки, щоб побачити і відчути на собі життя справжнього туриста. Цьому їм допомагають досвідчені педагоги, які з радістю діляться з підростаючим поколінням своїми знаннями та вміннями.

Метою заходу стало ознайомлення учнівської молоді та їх батьків з роботою закладу, залучення дітей до гуртків краєзнавчого, туристсько-спортивного та патріотичного напрямів. Центр туризму є невід’ємною складовою позашкільної освіти Закарпатської області, пропаганда дитячого туризму і краєзнавства, як засобу виховання юних громадян України – справжніх патріотів, які пишаються славним минулим України, фізично загартованих, готових захищати Батьківщину та звеличувати її своїми творчими здобутками сьогодні й в майбутньому.

З вітальним словом виступила директор Закарпатського центру туризму Мошак Марина Іванівна, яка подякувала педагогам за самовіддану працю, турботу і знання, які вони віддають своїм вихованцям, за невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Привітала дітей з початком навчального року, розповіла усім про цікаве, яскраве, веселе, творче життя у позашкільному закладі.

Педагогічному колективу та всім присутнім заходу приємно було бачити вихованців, які уже не один рік відвідують Закарпатський центр туризму, щоб зайнятися справою, яка їм до душі. Чемпіони Європи та чемпіони України зі спортивного орієнтування – Андрій Василина, Желізняк Олександр, Бобер Крістіна (тренери – Андрій Більце та Георгій Фечо). Не менш приємно було зустріти нових вихованців, які  прийшли вперше до гуртків („Козачата”).

В гуртках козацько-лицарського гарту вчаться любити свою Батьківщину, вивчають історію та культуру українського народу, його звичаї та традиції. Юні вихованці гуртка „Козачата”, (керівник Пецкович О.В.) виконали пісню „Ми маленькі козачата”.

Вихованка Закарпатського центру туризму Вікторія Желізняк зачарувала всіх своїм співом у виконанні пісні „Солодкі сльози”.

Ще один незвичайний виступ підготували учасники ХІІ Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців, гуртківці ( керівник гуртка Кононенко О.В.) центру туризму мініатюру „Ужгородський замок”.

  Педагоги закладу мали змогу представити присутнім діяльність гуртків різних напрямків і продемонструвати все найкраще, що є у нашому позашкільному навчальному закладі. Підготували та провели із вихованцями розважально-ігровий квест „З Україною в серці”, до якої входили етапи: козацькі забави, етнографія, рідний край, туристські перешкоди. Участь у квесті, стимулюють інтерес вихованців, забезпечують активну участь всіх учасників, згуртовує команду та розкриває приховані таланти кожного.

Тож, шановні діти та батьки! Завітайте, ознайомтесь та оберіть цікавий напрямок додаткової освіти для гармонійного розвитку і змістовного дозвілля дитини! Керівники гуртків гостинно зустрінуть та докладуть свій педагогічний досвід, знання, наполегливість, ентузіазм для того, щоб навчання було наповнене творчістю, цікавими зустрічами, новими перемогами та досягненнями вихованців, які завжди гідно представляли б талановитий ценрт туризму не лише на районному та обласному рівнях, а й на Всеукраїнських та Міжнародних заходах, щоб кожна дитина реалізувала своє право на повноцінну різносторонню освіту, навчаючись у нашому позашкільному закладі!

Усіх, хто мріє мандрувати, хоче краще пізнати навколишній світ, активно та змістовно проводити своє дозвілля, вести здоровий спосіб життя Закарпатський центр туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді запрошує у туристсько-краєзнавчі гуртки.