20-12-2021

До гуртківців ЗЦТКЕСУМ, що навчаються у Малораковецькому ЗЗСО, завітав св.Миколай з подарунками

Українці святкують одне з найбільш очікуваних сімейних свят року – День святого Миколая, який викликає приємні асоціації з подарунками і чудесами.  Традиційно зимові свята починаються з Дня святого Миколая. За легендою, в ніч з 18 на 19 грудня Миколай відвідує оселі дітей і ховає під їхніми подушками або кладе у чобітки, які стоять на видному місці, подарунки. Свято стало днем прояву щедрості, милосердя і любові до оточуючих людей – всіх тих якостей, які мав сам Миколай. За історичними даними, цією людиною був єпископ візантійського міста Мира. Завдяки численним легендам про його життя і добрі діяння Миколай став праобразом  Санта-Клауса і Діда Мороза. Чудотворець, окрім усього іншого, опікується мандрівниками, моряками, жебраками,  всіма тими, хто опинився в скрутному становищі.

Не обійшли увагою це веселе свято і в Закарпатському центрі туризму. 17 грудня до гуртківців ЗЦТКЕСУМ, котрі навчаються у Малораковецькому ЗЗСО (керівник Тетяна Староста), завітав святий Миколай з подарунками. Вихованці в гарному настрої співали, розповідали вірші, щиро вітали всіх з цим добрим і солодким святом.

Щиро бажаємо усім, щоб на життєвому шляху зустрічалося якомога більше добрих людей і було стільки любові, аби хотілося дарувати її оточуючим.