21-09-2022

До юних гуртківців-козачат завітав захисник України, колишній вихованець Закарпатського центру туризму. Воїн пообіцяв передати зворушливі дитячі малюнки-подяки своїм фронтовим побратимам

20 вересня 2022 року до  гуртківців Закарпатського центру туризму, що навчаються в гуртку «Козачата» на базі СЗОШ № 4, завітав дуже особливий гість – воїн Збройних сил України, який після отриманих поранень перебуває в Ужгороді на лікуванні.  Оскільки доблесний захисник нашої держави планує продовжувати свою участь у бойових діях щодо визволення України від фашистських недобитків з росії, то особу його ми поки не розголошуємо.

Зустріч пройшла дуже емоційно, юні вихованці Закарпатського центру туризму зустрічали та проводжали свого гостя оплесками й обіймами. Дітлахи ставили солдату безліч запитань: чи було йому страшно, яке поранення отримав, чи бачив обличчя ворога. Воїн розповів трохи про себе – він  ужгородець, свого часу також відвідував гурток у центрі  туризму, на війну пішов добровольцем, окрім нього ще 5 членів його родини зараз перебувають на фронті. Чимало гуртківців під час спілкування з гостем поділилися особистими історіями, адже війна торкнулася дуже багатьох, майже в кожного є родич або знайомий, який також став до лав оборонців України.

Напередодні візиту українського воїна, на занятті гуртка, діти писали листи нашим солдатам-захисникам, в яких дякували їм за захист Батьківщини, за те, що живуть і навчаються в мирному місті, та бажали їм перемоги над ворогом. А під час зустрічі маленькі козачата скористалися чудовою нагодою і передали ці листи солдату, котрий пообіцяв обов’язково повезти їх із собою на фронт і передати зворушливі малюнки-подяки своїм побратимам. На завершення гуртківці пообіцяли сумлінно вчитися, аби вирости розумними громадянами своєї країни, відвідувати гурток та бути слухняними. Тож мети заходу, а саме формування патріотичних почуттів у юних серцях вихованців Закарпатського центру туризму, знайомство з живими легендами, котрі стоять на захисті рубежів нашої України, бойовим шляхом воїнів світла, досягнуто сповна.

Керівник гуртка   Лариса Хаща

Перегляд матеріалів в Facebook