29-09-2022

До Всесвітнього дня туризму юні учасники гуртка козацько-лицарського виховання «Верховинці» здійснили захоплюючу подорож на велосипедах до дамби Теребле-Ріцької ГЕС

Всесвітній день туризму — свято, яке відзначають щороку 27 вересня у різних країнах нашої планети. 1997 року Україна стала дійсним членом Всесвітньої туристської організації — головної міжнародної міжурядової організації у сфері подорожей і туризму, що є виконавчим органом ООН та займається активізацією і розвитком туризму, розробкою та впровадженням світової туристичної політики. Пізнання в подорожах усього розмаїття культур і надбань націй та етносів, краси і багатства природи, розвиток особистісних зв’язків – це все вмістило в собі свято туризму.

В Закарпатському центрі туризму цей день шанують особливо. Тут навчають долати усе нові і нові вершини, підніматися за покликом серця попід хмари, опановувати різновиди туризму (піший, велосипедний, водний, спортивний тощо), подорожувати, збагачуючись новими знаннями і враженнями. 

Саме до Всесвітнього дня туризму вихованці гуртка козацько-лицарського виховання «Верховинці» (керівник Іван Барна) здійснили захоплюючу подорож на велосипедах вздовж річки Теребля до дамби Теребле-Ріцької ГЕС. Загальна протяжність маршруту склала майже 30 кілометрів. Мальовнича природа рідного краю, гарна погода і бадьорий настрій учасників велоподорожі  створили позитивну ауру. Поставленні цілі і завдання були виконані, адже гуртківці  також змогли відпрацювати на практиці свої вміння і навички зі встановлення туристичного намету. За допомогою компаса орієнтувались на місцевості. А ще вдосконалили техніку в’язання туристичних вузлів.

Подорожуйте, пізнавайте свій край, ходіть у гори, ставайте туристом!   Адже Всесвітній день туризму якраз покликаний повсякчас збільшувати число своїх палких шанувальників.

Перегляд матеріалів в Facebook