31-08-2022

До Всеукраїнської акції вшанування пам’яті захисників України долучились і вихованці Закарпатського центру туризму

29 серпня 2014 року – день, коли внаслідок підступної збройної агресії російських покидьків на сході України наша армія зазнала найбільших втрат. Саме тоді на полях нашої країни достигли соняшники, та збирати їх було ніяк. У серпні 2014 року тривали бої, а українські захисники вмирали на тих нивах. Тому суцвіття соняха стало символом скорботи за загиблими на Донбасі українськими героями.

Квіти соняшника здавна вважали символом любові до Батьківщини. Коли сонце сідає за небокрай, сонях сумно опускає голівку – так і людина на чужині сумує за рідною землею. Як соняшник повертається за сонцем, так і людина думкою, словом і ділом звернена до рідної України. Як сонце для соняшника – єдиний і незамінний орієнтир, так і для людини Батьківщина –єдина та найвища цінність.

До Всеукраїнської акції вшанування пам’яті захисників України долучились і вихованці Закарпатського центру туризму. Виготовлення жовтогарячих квіток стало символом усвідомлення маленькими українцями ціни незалежності і необхідності захисту нашої держави від переповненого ненавистю і підлістю ворога – Росії.

Перегляд матеріалів в Facebook