19-03-2019

Екскурсія до Закарпатського обласного краєзнавчого музею імені Тиводара Легоцького

15 березня 2019 року керівники гуртків „Спортивне орієнтування” Більце А.П. та Янчук Ю.І., „Історичне краєзнавство” Мазур В.Б. провели для своїх вихованців екскурсію до Закарпатського краєзнавчого музею. Мета заходу – ознайомлення з життєвим шляхом та громадсько-політичною діяльністю президента Карпатської України Августина Волошина.

Під час екскурсії гуртківці ознайомилися з фотографіями, листами, газетами та іншими документами, пов’язаними з історією утворення та діяльності Карпатської України. Діти також оглянули експозиції, присвячені життєвій, творчій та громадсько-політичній діяльності Августина Волошина. Гуртківці побачили фотографії президента Карпатської України різних періодів його життя, особисті  речі, меблі, книги тощо.

Екскурсія дала можливість гуртківцям отримати знання про національних героїв нашого краю, серед яких особа Августина Волошина посідає провідне місце. Захід також сприяв патріотичному вихованню учнів та розширив їх знання про героїчні сторінки з історії Закарпаття.