30-08-2022

Екскурсія до Невицького замку зі смаком гуцульського баноша

26 серпня 2022 року вихованці Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді під керівництвом своїх наставників Ольги Дорчинець та Юліанни Малик здійснили цікаву екскурсію до добре знаної і улюбленої локації – Невицького замку.

Зі стін зруйнованої фортеці відкривається чудова панорама Ужанської долини. Юліанна Малик у цікавій, пізнавальній, змістовній формі ознайомила гуртківців з історичним минулим Невицького замку. 

У документах ця пам’ятка згадується ще в 1317 році, хоча очевидно, що замок виник раніше. Народні перекази і легенди приписують спорудження замку слов’янській княгині ще до приходу угорських племен у Придунайську низовину. Замок, за легендою, повинен був захищати перш за все наречених, від чого й пішла його назва. Інша версія говорить про те, що у середньовіччя в неприступній фортеці, яка стоїть на 260-метровій горі вулканічного походження, ховали молодих наречених з відомих аристократичних родин. Звідси – Замок наречених, Невістський замок. Наречена (місцевою говіркою) – невіста. Потім слово "невістський" перетворилося на слово "невицький".

З того часу стоїть він у розваллі поміж товстих буків.

Після екскурсії гуртківці вчилися готувати справжній гуцульський банош.

Банош – страва української кухні, яку раніше готували гуцульські пастухи у казанку на вогні. Зараз ця кукурудзяна каша, яка традиційно подається з овечою бринзою, шкварками або смаженими грибами з цибулею, є гастрономічною пам'яткою Західної України. В ідеалі справжній банош готується виключно на багатті в чавунному казані, в цьому пересвідчилися юні мандрівники Закарпатського центру туризму!

Ситі й задоволені, сповнені нових вражень та знань, юні допитливі гуртківці повернулися додому! 

 Перегляд матеріалів в Facebooke