19-04-2019

Гуртківці Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді взяли участь у благодійній акції «Серце до серця»

11 квітня 2019 року вихованці гуртка «історичне краєзнавство» (керівник Хаща Л.М.) взяли участь у благодійній акції «Серце до серця». Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вже понад 13 років поспіль здійснює громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в Україні та проводить щорічні благодійні акції. Цього року фонд організовує 14-ту Всеукраїнську благодійну акцію під гаслом «Дитяче серденько, живи!», яка триватиме до 30 квітня 2019 року. Збір коштів здійснюється з метою придбання кардіологічного медичного обладнання у дитячі лікарні України.

Вихованці ЗЦТКЕСУМ приєдналися до загальношкільної акції, яку організували  адміністрація Ужгородської ЗОШ №19 та благодійний фонд «Серце до серця». Школярі організували продаж у фойє закладу освіти та на подвір’ї школи власноруч спечених кондитерських виробів. Всі вилучені від продажу солодощів кошти були передані благодійному фонду.