19-04-2022

Гуртківці Закарпатського центру туризму старанно готуються до благодійного великоднього аукціону в рамках підтримки закарпатських військових

Виготовлення Великодніх композицій – це завжди щось особливе, адже

Великдень – одне з найрадісніших свят у світі. Кожен із нас готується до нього заздалегідь. Напередодні свята прибирають оселі, печуть паски, фарбують яйця, роблять оригінальні великодні вироби для прикраси інтер'єру. Створення пасхального декору умиротворяє, відчуваємо приємність. Адже так хочеться, щоб у цей світлий день у всіх був особливий настрій, щоб за святковим столом зібралася вся родина. Вироби на пасхальну тему обожнюють робити не тільки дорослі, а й діти різного віку. Фарбовані яєчка, пташки, зайчики, гніздечка, квіти – все це наповнює душу весняним трепетом, позитивом.

Гуртківці Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді разом зі своїми керівниками взяли участь у підготовці до благодійного великоднього аукціону  в рамках підтримки закарпатських військових.

Вихованці гуртків «Юні туристи-краєзнавці» (керівник Тетяна Староста) та  «Пішохідний туризм» (керівник Лариса Попович)  власноруч виготовили в патріотичних кольорах  до  Великодня  вироби, які заплановано продати на ярмарку.

Долучилися до акції й вихованці гуртків «Екологічне краєзнавство» та «Юні туристи-краєзнавці» (керівник Аделіна Касинець). Пасхальні композиції надихають на відчуття справжнього свята, миру та спокою. Кожен виріб по-своєму цікавий за змістом та технікою виконання.

Це те, що зараз, у дуже нелегкий час, додає трохи настрою.

Усі в очікуванні світлого свята, але зараз для кожного з нас найбільша мрія – МИР.

Хай буде весна!  Хай буде МИР!

Усі вилучені кошти будуть передані на підтримку ЗСУ.

Перегляд матеріалів в Facebook