18-10-2019

Гуртківці Закарпатського центру туризму взяли участь у чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед позашкільних закладів

З 11 по 15 жовтня 2019 року в м. Києві відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед вихованців закладів позашкільної освіти, присвячений Дню захисника України. Найкращі юні орієнтувальники Закарпатського центру туризму керівників гуртків Більце А.П., Янчук Ю.І. та Феча Г.Ю. мали змогу поборотися за нагороди та продемонструвати свої спортивні досягнення. На чемпіонат прибули 22 команди з 14 регіонів України (Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Херсонської, Хмельницької, Чернівецької областей та м. Київ), загалом близько  242 учасники взяли участь у цьому заході у різних вікових групах Ч/Ж-10, 12, 14, 16, 18.

На початку змагань було проведено урочисте  відкриття, де спортсменів – гуртківців позашкільних закладів привітали директор УДЦНПВКТУМ Сергій Неділько та президент Федерації спортивного орієнтування України Тетяна Божко.

Першого дня чемпіонату на учасників очікувала середня дистанції (мас-старт) на схилах лісового масиву Бабин яр (околиця  міста Києва).

Другий день змагань був дуже веселий та запальний, оскільки юні орієнтувальними змагалися в такій дисципліні, як «Естафета». Цей вид завжди викликає неймовірні емоції, експресію та залишає потужні враження. Боротьба була дуже напруженою і цікавою. Відбувалася естафета в Голосіївському парку Києва, що характеризується багатьма підйомами та спусками.

Третього дня юні гуртківці мали змогу відігратись, адже місцевість була така ж, як і в естафетній дисципліні, що й було помітно по наших вихованцях.

За підсумками трьох змагальних днів спортсменам Закарпатського центру туризму вдалося вибороти медалі, а саме: за третє місце в естафетній групі Ч18 (Самсонов Олександр та Желізняк Олександр), третє місце по групі Мікс 14 (Піскова Анастасія та Семйон Богдан) та в особистому заліку третє місце по групі Ч 18 (Желізняк Олександр). Багатьом нашим  гуртківцям вдалося увійти у топ-10 найкращих орієнтувальників України, з чим їх і вітаємо!

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед позашкільних закладів приніс медальний урожай для вихованців ЗЦТКЕСУМ. Тож бажаємо й надалі гарних тренувань, наснаги, нових здобутків та перемог усім юним спортсменам Закарпатського центру туризму!