02-02-2021

Гуртківці ЗЦТКЕСУМ взяли участь у дводенних навчально-тренувальних зборах зі спортивного орієнтування на лижах з елементами біатлону

Із 30 по 31 січня 2021 року вихованці Закарпатського центру туризму під наставництвом завідувача організаційно-масового відділу Андрія Петровича Більце та керівника гуртків Юлії Ігорівни Більце взяли участь у навчально-тренувальних зборах, що відбулися в с.Тур’я-Бистра Ужгородського району. Особливістю цих тренувальних зборів було те, що діти мали змогу опанувати новий для себе вид спорту – біатлон.

В зборах  взяли участь п’ятнадцять гуртківців та двоє керівників гуртків ЗЦТКЕСУМ. Діти із задоволенням відпрацьовували і вдосконалювали навички катання на бігових лижах, випробували різні стилі катання, здобули нові знання та підвищили свою спортивну майстерність. Навчально-тренувальні збори проводились також з виховною метою навчити дітей практичним елементам захисту держави. Юні гуртківці ознайомились з правилами та технікою безпеки під час стрільби з пневматичної гвинтівки, після чого мали змогу випробувати себе в змішаних дисциплінах, де були поєднанні катання на бігових лижах та стрільба з пневматичної гвинтівки «Біатлон». Найбільш захоплюючим на зборах для гуртківців стала триетапна естафета, де результат залежав від цілої команди, під час якої діти продемонстрували силу волі та командний дух.

Гарно проведений час, нові пізнання, влучність при стрільбі, сила волі, командний дух – саме це дало юним гуртківцям, незважаючи на подеколи болючі падіння та невдалі спроби, щоразу підніматись і показувати результат. Усі учасники тренувальних зборів отримали незабутні враження, яскраві емоції та чудовий настрій.   Під час таких заходів діти відчувають себе сильними, сміливими і рішучими.  Вони вчаться опановувати себе, набувають спортивної майстерності та рішучості. Тож навчально-тренувальні збори зі спортивного орієнтування на лижах з елементами біатлону хоч і тривали 2 дні, проте промайнули як одна яскрава незабутня мить.