15-06-2021

ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) завершено. Вітаємо переможців і бажаємо їм гідно представити Закарпаття на Всеукраїнському рівні!

Ось і добіг кінця ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”), котрий тривав майже місяць. Цьогоріч цей важливий захід з національно-патріотичного виховання молоді відбувався в онлайн-форматі.

Участь в обласному етапі  гри „Сокіл” („Джура”) взяв 41 рій – переможець/призер І (районного, міського та в об’єднаних територіальних громадах) етапу  („Молоді козаки”, старша вікова група  – 25 роїв; „Джури”, молодша вікова група –16) з міст, районів та ТГ Закарпатської області.

Суддівство конкурсів забезпечувала головна суддівська колегія під головуванням головного судді ІІ (обласного) етапу, завідувача організаційно-масового відділу ЗЦТКЕСУМ Андрія Більце.

В конкурсі «Ватра» у старшій віковій групі місця розташувались так:

І місце – рій «Гармаш» Волосянківський ЗЗСО;

ІІ місце – рій «Соколи» Берегівського ліцею «Платан»;

ІІІ місце – рій «Вільна Україна» Страбичівський ЗЗСО.

Середня група:

І місце – рій «Еней» Виноградівська ЗОШ №8;

ІІ місце – рій «Чорні запорожці» Малоберезнянський ЗЗСО;

ІІІ місце – рій «Патріот» Керецьківський ЗЗСО.

Конкурс «Таборування», старша група:

І місце – рій «Соколи» Берегівського ліцею «Платан»;

ІІ місце – рій ім.Івана Богуна Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ст.№2;

ІІІ місце – рій «Королівська гвардія» Королівського ЗЗСО І-ІІІ ст.№1.

Середня група:

І місце – рій «Кожум’яки» Ужгородської ЗОШ І=ІІІ ст.№20-ліцею «Лідер»;

ІІ місце – рій «Патріот» Керецьківський ЗЗСО;

ІІІ місце – рій «Гетьмани» Ільницького ЗЗСО І-ІІІ ст.

 

Після підбиття підсумків усіх конкурсів визначено переможців і призерів (протоколи розміщені на сайті ЗЦТКЕСУМ у розділі «Національно-патріотичне виховання–гра «Сокіл» («Джура»).

 

У загальнокомандному заліку старшої вікової групи І місце посів рій ім.Івана Богуна Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ст.№2;

ІІ місце – рій «Карпатські саламандри» Берегівського ліцею ім.Т.Шевченка;

ІІІ місце – рій «Боржавські козаки» Керецьківсього ЗЗСО І-ІІ ст.

У загальнокомандному заліку середньої вікової групи І місце посів рій «Чорні запорожці» Малоберезнянського ЗЗСО І-ІІІ ст.;

ІІ місце – рій «Еней» Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 8;

ІІІ місце – рій «Чайка» Рахівського ЗЗСО №1.

Дякуємо усім роям за участь у ІІ етапі гри „Сокіл” („Джура”). Вітаємо учасників, котрі посіли призові місця у своїх вікових групах у конкурсах "Відун", «Книга звитяг», конкурсі звітів про роботу роїв, у конкурсах "Підтягування на перекладині", "Віджимання", "Пластун", "Впоряд", "Ватра", "Таборування". Усі призери цих конкурсів будуть нагороджені грамотами Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді.

Переможці загальнокомандного заліку будуть нагороджені грамотами департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації та отримають цінні подарунки. А також матимуть можливість представити Закарпаття у ІІІ (Всеукраїнському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”), що відбудеться для середньої вікової групи 1-11 липня 2021 року в містах Кропивницькому та Чигирині.  Для старшої вікової групи – з 19 по 30 липня 2021 року в м.Хотин, Вижниця і Чернівці.