30-08-2022

Юні орієнтувальники Закарпатського центру туризму взяли участь у щорічному патріотичному забігу «Шаную воїнів, біжу за Героїв України - 2022»

29 серпня – День вшанування пам’яті захисників та захисниць України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Напередодні в Ужгороді відбувся щорічний благодійний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України», в котрому вже традиційно взяли участь і вихованці Закарпатського центру туризму з гуртка «Спортивне орієнтування» разом із своїм керівником Юлією Більце. Метою пробігу є вшанування пам’яті полеглих воїнів, зокрема пробігти за тих, хто загинув за незалежність та державний суверенітет нашої держави в боротьбі проти російських окупантів.

Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково. Саме цього дня 2014 року, в ході російсько-української війни та Іловайської операції, відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де було проявлено масовий героїзм добровольців і військових, проте, на жаль, загинуло дуже багато українських воїнів.

Варто відзначити, що в день патріотичного забігу гуртківці зустрілися зі своїм тренером Андрієм Більце, який мужньо й з вірою в краще майбутнє став на захист нашої України. Сьогодні на багатьох рубежах нашої держави точаться криваві бої проти російських окупантів-терористів. Там вирішується доля і майбутнє України. Весь народ нашої країни об’єднався нині проти російського агресора.

Такі зустрічі зі справжніми патріотами вселяють у молоді душі віру в перемогу та розквіт України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави. Молодь на прикладі воїнів вчиться шанувати свою країну, а також розуміти, що Україна – єдина, неподільна і миролюбна держава. А ще наші захисники викликають гордість своїми подвигами, рішучістю, мужністю. Це визнав увесь цивілізований світ.

Закарпатський центр туризму пишається своїми гуртківцями, які боролися за призові місця на дистанції протяжністю 2,5 км патріотичного забігу «Шаную воїнів, біжу за Героїв України - 2022». Серед хлопців перемогу здобув Максим Швець – 1 місце; Анатолій Суботін – 5 місце! Серед дівчат: Крістіна Дранчак – 5 місце; Юлія Ковальова – 8 місце! Серед молодших дітей: Емілія Ковальова – 2 місце та наймолодша учасниця серед дівчаток Катерина Дранчак – 1 місце!

Вітаємо наших чудових вихованців!

Віримо в перемогу України!!!

Перегляд матеріалів в Facebook