07-06-2022

«Юні туристи-краєзнавці» Закарпатського центру туризму пройшли екологічний квест, сортували сміття та навчалися принципу гармонійного співіснування людини і природи

5 червня наша планета відзначила Всесвітній день захисту навколишнього середовища. Охорона природного довкілля – це система державних, суспільних та міжнародних заходів, які забезпечують раціональне використання, відновлення, примноження та збереження природних ресурсів від руйнування, забруднення й виснаження. Цього дня увага світової громадськості спрямована на проблеми довкілля, а також на стимулювання політичного інтересу і спонукання до відповідних дій.

«Юні туристи-краєзнавці» Закарпатського центру туризму (керівник Лариса Хаща) саме у Всесвітній день захисту навколишнього середовища завітали в гості до Закарпатської обласної бібліотеки дітей та юнацтва, яка завжди гостинно зустрічає відвідувачів і проводить тематичні заходи до відповідної дати. Гуртківці пройшли екологічний квест, який провели для них працівники книгозбірні, навчалися  принципу гармонійного співіснування людини і природи та як правильно сортувати сміття. Було приємно, що вихованці ЗЦТКЕСУМ виявили неабияке розуміння того, чому нам усім потрібно дбати про довкілля і до яких наслідків може призвести зміна клімату.

Після плідного навчання гуртківці Закарпатського центру туризму виготовили патріотичні прикраси на волосся.  Заняття пройшло весело та з користю для усіх.

 Перегляд матеріалів в Facebook