31-05-2022

Юні туристи-краєзнавці здійснили одноденний похід до мальовничого урочища Сов'як, що на Хустщині

29 травня 2022.року вихованці гуртків "Юні туристи-краєзнавці" (керівник Лариса Попович) Закарпатського центру туризму, що навчаються при Малораковецькій гімназії Білківської громади Хустського району, здійснили одноденний похід до урочища Сов' як. Маршрут було обрано колективно, проліг він мальовничими галявинами, звивистими стежками та потічками.  

Загальна протяжність маршруту склала 6,2 кілометра.

По-літньому вже тепла погода, кришталево чисте повітря, польові квіти, химерні хмари…  Впродовж усієї подорожі учасники мали змогу насолодитися красою рідного краю, а ще  почули розповідь про урочище, легенди та цікавинки краєзнавчого характеру.

Що ще потрібно для вдалого походу? Звичайно ж, команда однодумців, щирих друзів, з якими весело разом мандрувати. А під час спільного відпочинку печена на власноруч розпаленому багатті картопля з салом смакує набагато більше, і обід на свіжому повітрі стане приємним спогадом на багато років.

Наприкінці подорожі, в якій взяли участь 11 юних дослідників нашого краю, всі одностайно дійшли згоди, що ми живемо в дивовижній частині України, неповторній за красою, мовою, культурою. І кожному до снаги вписати нову особливу сторінку в історію нашої квітучої Срібної Землі.

 Перегляд матеріалів в Facebook