10-06-2022

Юні ужгородці й переселенці з Миколаєва, Києва, Скадовська, Дніпра, Херсона взяли участь у тренуванні з пішохідного туризму. Для багатьох з них знайомство з індивідуальною страховою системою, карабінами й туристичними вузлами, спуск і підйом спортивним способом, траверс схилу, паралельні мотузки стали першою в житті туристською спробою

Ось і почалось літо, а з ним і канікули. Проте це ще не привід для лінощів. Закарпатський центр туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді продовжує роботу в період літніх канікул. На вихованців чекають туристичні мандрівки, екскурсії, квести і, звичайно ж, тренування.

Одне з таких тренувань, яке провели тренери-педагоги Ольга Кононенко й Олександр Самсонов, відбулось у лісовому масиві «Шахта»  9 червня. Пішохідний туризм – один з найулюбленіших напрямків серед безлічі програм ЗЦТКЕСУМ. Смуга перешкод дає змогу відкарбувати свої вміння як уже досвідченим гуртківцям, так і новачкам здобути знання й практичні  навички в туристичній справі. Заняття зібрало в лісі не тільки ужгородців, а й вимушених гостей з Миколаєва, Києва, Скадовська, Дніпра, Херсона. Знайомство з індивідуальною страховою системою, карабінами, туристичними вузлами, подолання різних етапів: спуск і підйом спортивним способом, траверс схилу, паралельні мотузки, навісна переправа через яр, горизонтальний маятник для багатьох учасників тренування стали першою туристською спробою. А от вже досвідчені вихованці змогли випробувати себе в самонаведенні дистанції під керівництвом своїх тренерів.

Дружня атмосфера, командна робота і можливість займатися тим, що справді подобається, – це запорука психічного здоров’я і емоційної стійкості, які так необхідні нашим дітям в цей непростий час. А набуття нових вмінь, знань і навичок дають впевненість у собі нашим дітям і  щасливому майбутньому нашої єдиної, соборної і неділимої України.

 Перегляд матеріалів в Facebook