07-05-2021

Юні відвідувачі гуртка "Пішохідний туризм" взяли участь в одноденному поході до урочища Бистрий, що на Ужгородщині

На початку травня вихованці гуртка «Пішохідний туризм» під керівництвом Лариси Попович здійснили навчально-тренувальний одноденний похід околицями Ужгородського району за маршрутом с.Імстичово-с.М.Раковець-урочище Бистрий. Діти на практиці застосовували знання, здобуті під час теоретичних уроків у гуртку. Подорож мала переважно ознайомлюючий характер і включала в себе також частину екскурсійної програми з відвідинами місцевого діючого кар’єру, з якого досі видобувають облицювальний камінь.  Приблизна довжина кар'єру 720м., ширина 400м. Величезні розміри вражають, до того ж кар’єр біля села Імстичово захований далеко у лісі. Дорога до нього заплутана і важка, тож гуртківцям довелося використати також знання орієнтування по компасу, аби визначити місцезнаходження і не заблукати.

Одноденні пішохідні походи, в яких беруть участь гуртківці Закарпатського центру туризму, дають можливість діткам випробувати власні сили, витривалість, сприяють вихованню згуртованості та товариськості, допомоги одне одному. А також збагачують знаннями з краєзнавства, етнографії, екологічного виховання, туристсько-спортивного.

Тож наприкінці подорожі учасники походу, як завжди у піднесеному настрої, дійшли висновку, що ми живемо в дивовижному краї, який варто досліджувати і знаходити завжди щось цікаве і неповторне для свого саморозвитку.