11-10-2021

Кавова шахта, Львівська майстерня шоколаду, Порохова вежа, площа Старий Ринок – це усе величний Львів, який відвідали вихованці ЗЦТКЕСУМ

9 жовтня 2021 року вихованці гуртка «Екологічне краєзнавство» (керівник – Дутка М.М.) здійснили одноденну туристську подорож до м.Львів, який є культурним осередком нашої України. Метою подорожі було виховання в учнівської молоді національно-патріотичного духу та ознайомлення з історичними пам’ятками рідної країни.

Дорогою до Львова зробили зупинку, аби відвідати гірськолижний курорт «Плай» і помилуватися неймовірними пейзажами осінньої природи Закарпаття, набратись позитивних емоцій перед візитом до західної столиці України.

Львів – це місто-музей просто неба. Тут цікаво на кожному кроці, тут всюди присутня казковість, таємничість, історична загадковість. А ще у Львові величезна кількість туристів, котрі споглядають усі родзинкові атракції цього диво-міста.

Львів здивував юних мандрівників своєю величчю, неймовірною архітектурою, яскравістю. Надзвичайно цікавою була оглядова екскурсія центром міста на диво-потязі, яка перенесла в справжню казкову історичну подорож вузькими вуличками Львова. Вихованці побачили Ратушу, Порохову вежу, площу Старий Ринок, найстарішу в місті церкву Святого Миколая, оперний театр та ряд пам’ятників, зокрема Т.Г.Шевченку, А.Міцкевичу, а ще Будинок вчених, університет ім.Івана Франка, палац Потоцьких тощо. За годину проїхали 10 кілометрів! Неймовірні емоції викликала Львівська майстерня шоколаду, яка полонила своїми смачнючими виробами, та ковзанка. Дізнались про кавову шахту та мали змогу покататися на єдиній у Львові ковзанці, яка працює цілий рік. Завітали й у Макдональдс, як же без нього!

 Для когось екскурсія у Львів була вже кільканадцятою, а хтось вперше відкрив для себе це дивовижне місто. Але Львів завжди вражає. Тож подорожуймо, бо воно того варте!

Керівник гуртків Маріанна Дутка