29-10-2021

«Кубок Костянтина Саса-2021» зі спортивного орієнтування зібрав понад 150 учасників з усього Закарпаття

У відкритих традиційних змаганнях зі спортивного орієнтування «Кубок Костянтина Саса-2021» , присвячених Дню захисника України та пам’яті легенди закарпатського орієнтування Саса К.Ф., взяли участь майже 150 учасників з різних куточків Закарпатської області. 28 жовтня 2021 року на місце проведення змагань з’їхалися команди з Хустського, Ужгородського районів, міст Іршава, Хуст, Ужгород.

Наймолодшому учаснику було 7 років, а найстаршому, котрий виступав у віковій групі ЧЖ-ветерани, – 84. Також у змаганнях поряд зі своїми дітками взяли участь їхні батьки, котрі також боролись за призові місця.

Організатором змагань виступив Закарпатський центр туризму, а головну суддівську колегію очолили Андрій та Юлія Більце – педагоги-тренери зі спортивного орієнтування ЗЦТКЕСУМ.

«Кубок Костянтина Саса-2021» відбувався  в лісовому масиві с.Оноківці, на території колишнього дитячого табору «Вогник». Гуртківці боролися за призові місця на скорочених дистанціях. Місцевість була переважно рельєфна, з перепадами висот, чималою кількістю лісових стежок-доріжок та лощин. Чудова сонячна погода створила прекрасну оглядовість в лісі, що дозволило  легко зорієнтуватися на місцевості. Всі учасники боролися завзято і наполегливо. Переможці та призери в кожній віковій групі за підсумками змагань були нагороджені грамотами, кубками та медалями.

Керівник гуртків Юлія Більце