26-03-2019

Проведення майстер-класу на Перечинщині

25 березня 2019 року група  педагогічних працівників ЗЦТКЕСУМ (заступник директора з навчально-виховної роботи Мазур В.Б., завідувачі організаційно-масовим та методичним відділами Більце А.П. та Осипенко О.В., методист Брезинська-Воваканич І.М. та керівник гуртків    Фечо Г.Ю.) провели майстер-клас з метою надання методичної допомоги представникам роїв Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку в проведенні І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”).

До участі у заході були залучені чотири рої гімназії по десять учнів у кожному. За програмою заняття для них були проведені майстер-класи з таких видів змагань: розкладання та складання намету, спортивне орієнтування та топографія,  вправа „маятник”, переправа по паралельних мотузках та  „ліани”, подолання  переправи за допомоги горизонтального маятнику, переправи по купинах та жердинах. Представники ЗЦТКЕСУМ провели для учасників майстер-класу детальний інструктаж та продемонстрували, як потрібно виконувати всі зазначені вправи.

Заняття пройшли за активної участі всіх школярів та вчителів, які продемонстрували прагнення до освоєння вказаних завдань та подолання перепон. Всі рої діяли злагоджено. Учасники майстер-класу набули певного досвіду, вперше ознайомилися на практиці із проведенням деяких видів змагань.

Заходи такого рівня сприяють підвищенню  майстерності та навичок школярів, які  готуються до  участі у таборуванні Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної  гри „Сокіл” („Джура”).