28-09-2021

Майстер-клас для керівників гуртків зі спортивного туризму та орієнтування

27 вересня відзначається Всесвітній день туризму – одне з професійних свят колективу Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді. Туризм – це не лише різновид відпочинку, а й спосіб життя, який обрали для себе наші працівники! Тому не дивно, що в цей день ми не могли лишатися в робочих кабінетах, а провели майстер-клас з видів спортивного туризму та орієнтування.

Кожен з наших працівників є фахівцем за своїм напрямком, а ось спробувати себе в інших видах можливість випадає нечасто. Саме для того, аби обмінятися досвідом та набути нових практичних навичок, 27 вересня 2021 року в Боздоському парку відбувся майстер-клас для керівників гуртків Закарпатського центру туризму зі спортивного туризму та орієнтування.

Згідно з програмою заходу, учасники майстер-класу прослухали невелику лекцію з розвитку спортивного та дитячо-юнацького туризму на території України, повторили правила облаштування наметового табору, спробували свої сили в подоланні кросової дистанції з велосипедного туризму, розкладали та складали намет, вправлялися у влучності зі стрільби, бухтували мотузку та долали дистанцію зі спортивного орієнтування. Після того, як всі учасники майстер-класу потренувалися виконувати запропоновані вправи, задля закріплення навичок було проведено невеликі змагання, де випадковий жереб розподілив всіх по парах. Потрібно було здолати дистанцію з туристичного багатоборства на швидкість. Рівних у цьому не було команді у складі завідувача організаційно-масового відділу Більце А.П. та керівника гуртків Малик Ю.А., з чим ми їх щиро вітаємо!

По завершенні змагальної частини учасники майстер-класу спробували свої сили у подоланні маршруту „екстрим” мотузкового парку „Тарзан”. Це було цікаво та, водночас, виснажливо. Наш колектив показав себе справжньою командою, де кожен допомагав один одному, тому всі зуміли подолати маршрут.

Отримавши заряд позитиву від здобуття нових знань та навичок і спілкування з колегами, вирішили не зупинятися на досягнутому та самовдосконалюватися й надалі.

Вітаємо всіх з Всесвітнім днем туризму!