13-12-2022

Майстер-клас із жестової мови до Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями відвідали учасники гуртка Закарпатського центру туризму

Щороку на початку грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями.
Вихованці гуртка «Моделювання народних іграшок та сувенірів» Закарпатського центру туризму присвятили цій важливій темі одне із занять, а саме відвідали майстер-клас з жестової мови. Підтримка та розуміння людей з певними особливостями у сучасному суспільстві є надзвичайно важливими, це є ознакою цивілізованості, саме тому гуртківці підійшли до цієї теми дуже відповідально. Майстер-клас для зацікавлених учасників гуртка провела вчителька Ужгородської спеціальної школи для діток з вадами слуху Тетяна Попович. Пані Тетяна розповідала вихованцям про особливості спілкування з людьми, що мають проблеми із слухом, пояснила,  шо таке дактиль та відмінності жестової мови у різних країнах. Потім дітки вивчили деякі фрази мовою жестів: як привітатися, як запропонувати допомогу, як назвати своє ім‘я та розказати трішки про себе. Під кінець майстер-класу гуртківці мали можливість попрактикуватися між собою і закріпити отримані знання. Усім присутнім майстер-клас дуже сподобався. Та найголовніше те, що вихованці зрозуміли, як важливо підтримувати один одного справами, словами та інколи навіть жестами.

Керівник гуртка Юліанна Малик

Перегляд матеріалів в Facebook