22-09-2021

Майстер-класи з фізичної і технічної підготовки туристів-початківців, котрі провели педагоги Закарпатського центру туризму, зібрали зацікавлених школяриків і вчителів Дубриницького закладу освіти

21 вересня 2021 року педагоги Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді провели майстер-класи з видів туризму для вихованців гуртків «Козачата» (керівник Пецкович О.В.) та здобувачів освіти Дубриницького ліцею. Метою заходу була популяризація туризму серед дітей, залучення учнів до занять спортом і туризмом, підвищення кваліфікації, рівня фізичної та технічної підготовки туристів-початківців.

Учасники спортивного заходу ознайомились з технікою проходження перешкод, долали дистанцію, яка складалася з таких цікавих етапів, як вертикальний та горизонтальний маятники, паралельні мотузки, перетягування линви, кидання гранати в ціль тощо. Хлопчики й дівчатка сміливо та наполегливо виконували всі технічні прийоми для подолання поставлених перед ними перешкод. Дехто вперше випробовував свої сили на дистанції, а хтось міг показати одноліткам свою спритність і майстерність, оскільки здобуває необхідні навички у гуртку Закарпатського центру туризму під керівництвом досвідченого керівника Оксани Пецкович.

Майстер-класи зібрали зацікавлених школяриків і вчителів Дубриницького закладу освіти, адже спортивних перешкод було чимало. Сонячна погода додавала гарного настрою, оскільки фізична активність на свіжому повітрі – це необхідна складова міцного здоров’я дітей, особливо в теперішніх умовах.  

Усі учасники, котрі подолали спортивні етапи, навчились чогось нового, підвищили свою майстерність, рівень фізичної та технічної підготовки. Діти отримали чимало позитивних емоцій та натхнення для занять спортом і туризмом зокрема.