01-06-2020

Мирна країна – щаслива дитина

Щороку в перший день літа  - 1 червня цілий світ відзначає Міжнародний День захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на краще майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими,  мали умови для всебічного розвитку.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави.  Діти – наше майбутнє, а значить всієї України. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини, як складеться її доля.

Наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, нашої Планети. Тому зичимо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Цьогоріч, незважаючи на карантин, вихованці Закарпатського центру туризму об’єдналися для святкування Дня захисту дітей. Керівники гуртків разом зі своїми вихованцями взяли активну участь у святкуванні Міжнародного  Дня захисту дітей.

ВІДЕО