23-04-2021

Місячник «Чисте узбіччя» - гуртківці ЗЦТКЕСУМ зробили свій невеличкий, але дуже потрібний внесок у збереження природи та створення затишного середовища на пришкільній території

Вихованці гуртка „Географічне краєзнавство” (керівник Попович Л.В.) долучилися до місячника „Чисте узбіччя” з метою благоустрою та покращення санітарного стану навколишнього середовища.

Дітки разом зі своїм керівником Ларисою Василівною розпочали роботу з впорядкування пришкільної території, відтак прибрали опале і пожовкле торішнє листя, купи сміття, хмиз, сухостій, прочистили чагарники, обкопали дерева та кущі. Гуртківці попрацювали плідно та згуртовано, зробивши свій невеликий, але дуже потрібний внесок у збереження природи та створення затишного оточення на пришкільній території. Усі завзято працювали та допомагали один одному, прибираючи біля урочища „Сов’як”.

Заходи з благоустрою населених пунктів, відновлення, належне утримання та раціональне використання територій важливі не лише під час проведення таких акцій, як «Чисте узбіччя». Потрібно щодня дбати про охайність і затишок того клаптика нашої рідної планети, на якій ти живеш. І навчати бережливому ставленню дітей до навколишнього середовища потрібно змалечку. Вихованці Закарпатського центру туризму зробили важливий висновок після виконаної власноруч нелегкої робити – завжди чисто буде там, де прибирають!