17-05-2019

Надання методичної допомоги працівниками ЗЦТКЕСУМ у підготовці та проведенні I етапу військово–патріотичної гри „Сокіл” („Джура”)

      Працівники Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді 16 травня 2019 року взяли участь у  проведенні І етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) в урочищі Уклин Полянської ОТГ на Свалявщині. Метою заходу було надання методичної допомоги у проведенні різноманітних етапів гри, участь у суддівстві та підбитті підсумків.

             Педагогічні працівники центру  туризму  допомагали в таких конкурсах:  „квест-орієнтування” (суддя Янчук Ю.І. та секретар Пецкович О.В.), конкурс „Відун” (суддя Брезинська-Вовканич І.М.), козацька смуга-перешкод з такими етапами - „рух по жердинах” (суддя Мазур В.Б. та секретар Пецкович О.В.), „паралельні мотузки”, „вертикальний маятник”, „ліани” (суддя Глеба Р.С.). В змаганнях взяли участь п’ять команд Полянської ОТГ, які показали належний рівень підготовки, спритності та витривалості. Прогалини у знаннях деяких команд виявились лише у завданнях, де потрібно було правильно визначити азимут. 

      Дитячо-юнацька військово-патріотична гра „Сокіл” („Джура”) є системною формою національно-патріотичного виховання дітей та молоді і впроваджується в освітньо-виховний процес шляхом створення та розвитку національно-патріотичних осередків юного покоління. Сучасна молодь виховується в дусі відданості принципам державної незалежності через організацію змістовного дозвілля. Що й було продемонстровано під час І етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) в урочищі Уклин Полянської ОТГ на Свалявщині.