09-06-2020

Нагороджені учасники V всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді „Державотворчі процеси в Україні: через віки у XXI століття”

НАГОРОДЖЕНІ УЧАСНИКИ V ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ „ДЕРЖАВОТВОРЧІ ПРОЦЕСИ В УКРАЇНІ: ЧЕРЕЗ ВІКИ У ХХІ СТОЛІТТЯ”

  У квітні-травні 2020 року в м.Черкасах заочно відбулася  V Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді „Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття”.

 Закарпатський центр туризму представляли гуртківці:

 - Барна Юлія, вихованка гуртка „Історичне краєзнавство” (керівник Мазур В.Б.) з роботою „Життєвий і творчий шлях Василя Свиди”;

 - Шелепець Олександр, вихованець гуртка „Юні археологи” (керівник Дзембас О.В.) з роботою „Місто Ужгород та Революція Гідності”.

 Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді - це важлива складова краєзнавчо-дослідницької діяльності позашкільних навчальних закладів туристсько-краєзнавчого напряму. Готуючи матеріали на конференцію юні дослідники здобувають знання про історичні факти і події, політичних, військових і духовних діячів державотворення на землях сучасної України .

 Науково-краєзнавче дослідження історії державотворення на землях сучасної України дають можливість юним краєзнавцям через локальні, регіональні, всеукраїнські та міжнародні події, що відбувалися на наших землях у різні часи, сформувати свої знання та зробити відповідні висновки для пошуку шляхів подолання теперішніх проблем щодо зміцнення Української держави, піднесення її авторитету та духовної складової державотворення.

 Юні дослідники нагороджені грамотами Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради, відзначені грамотами керівники робіт. Кожний учасник отримав на згадку збірник тез пошуково-дослідницьких робіт V Всеукраїнської  історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді „Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття”.