18-02-2022

Національно-патріотичні заходи до відзначення Дня єднання, Дня українського добровольця, Дня спротиву окупації АР Крим та Севастополя провели в гуртках ЗЦТКЕСУМ

День єднання в Україні – нове свято для країни! Свято, яке згуртувало українців навколо національної ідеї і показало російським пропагандистам, що ми – єдиний народ. Українці мають різний рівень доходів, професію і віросповідання, але всі вони люблять свій дім і хочуть жити в мирі.

16 лютого 2022 року учасники гуртків «Козачата» та «Екологічне краєзнавство», що навчаються у Порошківському закладі освіти Ужгородського району (керівник гуртків Аделіна Касинець), також долучилися до челенджу, в рамках якого зробили фото з державним прапором України з хештегом #UAразом, щоб показати свою єдність.

 Метою подібних заходів є виховання у молодого покоління відданості справі зміцнення державності, активної громадянської позиції. національної свідомості, патріотичних почуттів до рідної землі, свого народу, готовності до праці в ім'я України. 

Гуртківці ЗЦТКЕСУМ, що здобувають позашкільну освіту  при Малораковецькому ЗЗСО Хустського району (керівник гуртків Тетяна Староста), теж взяли активну участь у Всеукраїнському марафоні єднання.

Ми сильні в єдності, і цілісності, та любові!

Боже, благослови Україну!

Єднаймося, бо в єдності наша добра сила та благополуччя населення!

Ми сильні у взаємодії та любові одне до одного!

Слава українському народу і всім людям планети Земля!

Низький уклін нашим захисникам! Мирного неба над головою!

Керівником гуртків Юрієм Машикою для гуртківців Закарпатського центру туризму, котрі є учнями Концівського ліцею Холмківської територіальної громади, було проведено урок звитяги «Ми всі різні, але поєднує нас єдине: жити щасливо, однією сім’єю», приурочений до  відзначення Дня українського добровольця та Дня спротиву окупації АР Крим та Севастополя. Юрій Вікторович детально зупинився на історії заснування цих свят, участі найактивніших громадян України в обороні нашої держави від російської агресії, про добровольців як передовий флагман українського війська, що дав відсіч росіянам у неймовірно складний 2014-й і наступні роки. Агресивні войовничі дії Росії не припиняються й досі, тож комунікація з юним поколінням засобами національно-патріотичного виховання є важливою ланкою освітнього процесу.