16-02-2021

Навички стрільби з пневматичної зброї як елемент захисту України від російських окупантів освоювали гуртківці ЗЦТКЕСУМ

6 лютого 2021 відбулося заняття гуртка «Історичне краєзнавство» (керівник Мазур В.Б.), на якому вихованці Закарпатського центру туризму вчилися стріляти з пневматичної гвинтівки. Мета заняття – освоїти та вдосконалити навички стрільби з пневматичної зброї, розвинути влучність, стриманість, зосередженість, терплячість, підвищення патріотичної активності.

Віктор Борисович пояснив хлопцям і дівчатам, що навички стрільби з пневматичної зброї – це, наприклад, необхідний елемент змагань  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патротичної гри «Сокіл» («Джура»). Тож щоб взяти участь і «Джурі», підготовку потрібно проводити завчасно. Також педагог наголосив на необхідності отримання навичок володіння  зброєю підростаючим поколінням, особливо хлопцями, які в майбутньому стануть захисниками України. На сході нашої держави досі триває війна проти російських окупантів, тож кожний молодий патріот повинен бути готовим до військової служби.

Перед початком виконання вправ із пневматичною зброєю керівник гуртка провів із вихованцями детальний інструктаж з техніки безпеки при проведенні стрільби. Він також ознайомив гуртківців із конструкцією гвинтівки та продемонстрував, як її заряджати та правильно вести стрільбу.

Кожному гуртківцю була надана можливість здійснити певну кількість пострілів. За результатами стрільби найкращими стали: серед юнаків – Юрій Павлюлинець, який вибив 34 бали з 50 можливих, а серед дівчат – Таїсія Носова, яка набрали 32 бали з 50-ти.

В кінці заняття керівник гуртка вказав на недоліки деяких учнів при виконанні стрільби, відзначив влучність найкращих вихованців, наголосив на необхідності вдосконалення навичок учнів у володінні зброєю для підготовки майбутніх захисників України.