05-10-2021

Одноденний похід до урочища Біле каміння здійснили вихованці гуртка «Юні туристи-краєзнавці»

3 жовтня 2021 року вихованці гуртка «Юні туристи-краєзнавці» Закарпатського центру туризму, які навчаються у Малораковецькій гімназії, під керівництвом Лариси Попович здійснили одноденний похід до урочища Біле каміння.

Маршрут було побудовано за трикутною схемою: с.Малий Раковець-с.Кошелево, ур. Біле каміння-с.Малий Раковець. Загальна протяжність шляху становила майже 9,8 км.

Гарна осіння погода, свіже повітря та друзі поруч – що ще потрібно для вдалого походу?! Впродовж усього маршруту керівник гуртків Лариса Василівна відповідала на запитання свої вихованців, котрих цікавило усе, що траплялося їм на очі. Педагог привідкривала таємниці флори, фауни, географії та історії рідного краю. А в кінцевій точці пройденого шляху гуртківці мали змогу на власні очі побачити видобуток природного каменю з кар’єру. До того ж юні туристи-краєзнавці усвідомили одну важливу річ – досліджувати цікаво навіть те, що оточує тебе поблизу. І для цього не варто вирушати в далекі мандрівки. Світ дивовижний, і для допитливих сердець він завжди знайде чим здивувати, приголомшити і зачарувати своїми природними багатствами і неймовірною красою.