21-07-2020

Одноденний похід на Анталовецьку поляну

19 липня 2020 року вихованці гуртка „Юні скаути” (керівник Кононенко О.В.) здійснили одноденний похід на Анталовецьку поляну, яка розташована в західній частині масиву Маковиця – це межа  Ужгородського та Перечинського району Закарпаття. Метою походу було набуття практичної підготовки до ступеневого походу, збагачення знаннями про свою країну, її природні надбання та формування національно-патріотичної свідомості.

Анталовецька поляна - кратер згаслого вулкана, розташована на висоті 968 м над рівнем моря. Ми переконалися в цьому, коли підстрибнувши, відчули глухі звуки, що свідчать про наявність пустот під ґрунтом. На самій поля знаходиться пам’ятник двом військовим льотчикам, які розбилися тут у жовтні 1983 року на літаках марки СУ-17 під час військових навчань.

Наприкінці подорожі, як завжди у піднесеному настрої, усі прийшли до згоди, що ми живемо в дивовижному краї, який вписав значну сторінку в історію українського державотворення, сторінку незламності українського духу, де прекрасне – поруч.