27-09-2021

Одноденний похід околицями Ужгорода

 

25 вересня 2021 року вихованці гуртка пішохідного туризму під керівництвом тренера Осипенко О.О. здійснили одноденний тренувальний похід околицями Ужгорода. Маршрут було побудовано за коловою системою, а саме: с. Оноківці – ур.Дубки – с. Оноківці. Загальна протяжність маршруту сягала 11 км. Гарна природа, свіже повітря та друзі поруч – що ще потрібно для вдалого походу?!

В поході взяли участь 8 осіб. Впродовж всього маршруту школярі мали змогу насолоджуватися неймовірною красою осінньої природи. Гарні потічки, годівниці для оленів, скельні виходи  не залишили нікого байдужими.

На жаль, довелося спостерігати й наслідки нищення  природи… Розпиляні дерева, глибочезні колії від лісовозів та неймовірна багнюка супроводжували юних туристів від кордону зі Словаччиною до ставків в урочищі Дубки.

Однак позитиву було більше. Неймовірно цікаво було гуртківцям на власні очі побачити в дії справжню гідроелектростанцію, що розташована в с.Оноківці на каналі Ужа. Висота перепаду (близько 8 м) та гуркіт води захопили увагу всіх без винятку учасників походу.

Наприкінці мандрівки діти дістались Оноківської скелі, котра вразила всіх своєю величчю. Всі виявили бажання спробувати свої сили в скелелазінні. Тому тренування зі скелелазіння в Оноківцях обов’язково має відбутися найближчим часом за умови сприятливої погоди.

Бережіть себе та ваших близьких і цінуйте природу свого краю!