15-04-2019

ПАРЛАМЕНТСЬКІ СЛУХАННЯ НА ТЕМУ „ЗБАЛАНСОВАНИЙ РОЗВИТОК ЛЮДСЬКОГО КАПІТАЛУ В УКРАЇНІ: ЗАВДАННЯ ОСВІТИ І НАУКИ”

10 квітня 2019 директор Закарпатського обласного центру  туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді Мошак М.І. у складі делегації Закарпатської області взяла участь у Парламентських слуханнях на тему «Збалансований розвиток людського капіталу в Україні: завдання освіти і науки».

Зокрема, міністр освіти і науки Гриневич Л.М. у своєму виступі зазначила, що стрімкий технічний прогрес, процеси глобалізації та лібералізації економіки в останні роки спонукають уряди всіх держав, незалежно від рівня розвитку, переглянути пріоритетність стратегій забезпечення економічної конкурентоспроможності та зростання на користь завдань, спрямованих на розвиток людського капіталу та інвестицій у людський капітал.
Міністр також поінформувала про стан освітньої галузі на усіх рівнях: від початкової до вищої освіти, а також про хід і результати реформ, що проведені в галузі освіти.
Учасники парламентських слухань обговорили ключові проблеми освіти і науки, вирішення яких забезпечить збалансований розвиток людського капіталу в Україні та сприятиме створенню конкурентноспроможної економіки, а також підготовки відповідних змін до законодавства України.