28-05-2019

Педагогічна рада ЗЦТКЕСУМ

27 травня 2019 року відбулося засідання педагогічної ради   ЗЦТКЕСУМ  з порядком денним:

1.Виконання навчальних програм керівниками гуртків.

2.Попереднє комплектування на 2019-2020 навчальний рік.

3.Затвердження плану роботи під час літнього періоду.

4.Різне.

Основними показниками роботи керівників гуртків є виконання програми, яку обирають керівники  гуртка. Необхідна кількість занять у першому півріччі – 96 годин, 120 годин  – у другому. Цілі педагогів у цей період – згуртувати дитячі колективи, допомогти пізнати один одного, розкритись у кращих своїх нахилах, сформувати активну позицію кожного члена колективу. Протягом 2018-  2019 навчального року у Закарпатському центрі туризму працювали 47 гуртків. Було охоплено позашкільною освітою 912 вихованців. У наступному році планується розширення мережі гуртків національно – патріотичного напрямку. Під час навчально – виховної роботи  керівниками гуртків значна увага приділяється питанню національно – патріотичного виховання, що потім перетворюється на участь в обласних та Всеукраїнських етапах краєзнавчих конкурсів та експедиціях. Керівники гуртків є постійними ініціаторами проведення з вихованцями навчально – тренувальних походів, екскурсій. Вони є активними  учасниками у змаганнях, як обласних так і Всеукраїнських, де вони на практиці показують  свої знання, уміння та навички отримані під час занять.

Мошак Марина Іванівна, директор, підсумувала виступ заступника директора з навчально – виховної роботи Мазура Віктора Борисовича і наголосила, що питання проведення екскурсій, походів, туристичних подорожей повинні відображатись у навчальних планах керівників гуртків та нести національно – патріотичну складову.

Аналізуючи план роботи на час літнього періоду керівниками гуртків передбачені туристичні подорожі, спортивні походи, екскурсії, які виховують любов до своєї малої  батьківщини, до своєї країни.

Заняття в гуртках Закарпатського центру туризму спрямовані на поглиблення знань учнів, розширення їх кругозору, виховання загальнолюдських християнських цінностей, формування світогляду громадян незалежної демократичної держави, сповнених національної гідності та поваги до інших народів.