12-05-2021

Педагогічні працівники Закарпатського центру туризму надали методичну та практичну допомогу Керецьківській територіальній громаді Хустського району в проведенні І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”)

11 травня 2021 року в Керецьківській територіальній громаді Хустського району було проведено І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”), в якій взяли участь 4 рої закладів загальної середньої освіти сіл Лисичово, Кушниця, Березники та Керецьки.

Методичну та практичну допомогу в проведенні І етапу гри надавали також педагогічні працівники Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді, котрий визначений наказом департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації від 25.09.2020 № 129 відповідальним за організаційне, методичне і практичне забезпечення всіх етапів цієї гри на території Закарпаття.

 Завідувач методичного відділу ЗЦТКЕСУМ, секретар обласного штабу гри „Сокіл” („Джура”) Олена Василівна Осипенко, методисти Мирослава Павлівна Білей та Олена Олексіївна Осипенко взяли участь у суддівстві окремих етапів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри та надали методичну і практичну допомогу у всіх питаннях, які стосувалися проведення змагань. Варто відзначити високий організаційний рівень, на якому відбувся І етап гри „Сокіл” („Джура”) в Керецьківській територіальній громаді. Завдяки сприянню голови громади Михайлові Мушці та заступнику голови Мирославу Бучмею всі учасники гри були заохочені грамотами за активну участь, а переможці та призери – за перемогу у своїх номінаціях. Після підбиття всіх результатів найкращих учасників та рої було нагороджено медалями й кубками.

І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) став справжнім святом українського духу, сили, кмітливості, інтелекту, патріотичним дійством, в якому панували доброзичливість, здорове суперництво учасників, активна допомога усіх, хто був залучений до підготовки, організації та проведення цих чудових змагань.