14-06-2022

Під час пізнавальної екскурсії вихованці гуртка «Екологічне краєзнавство» годували лебедину пару, яка є окрасою місцевого озера, милувалися фазанами і дізналися про героїв з народу за допомогою інтерактивної гри «Все буде Україна»

Дані наукових досліджень із багатьох галузей свідчать, що різноманітний досвід із природою має прямий причинно-наслідковий зв'язок із кращим навчанням, розвитком та психологічним станом дітей.

Безпосереднє перебування особи у природі покращує світосприйняття,  навчання запам’ятовується набагато краще, а ще відбувається особистий розвиток та взаємини зі світом навколо.

7 червня вихованці гуртка «Екологічне краєзнавство» (керівник Аделіна Касинець) Закарпатського центру туризму завітали з навчальною пізнавальною екскурсією в надзвичайно чарівну місцину на Перечинщині. В цьому екологічному куточку юні гуртківці мали змогу ближче познайомитися з тваринним і рослинним світом нашого краю, а саме: погодували лебедину пару, яка є окрасою місцевого озера, роздивилися фазанів та найцікавіше – спостерігали за рибалками, які мали чим здивувати допитливих краєзнавців.

Мирний ландшафт відволікає від теми війни, котра для кожного зараз є дуже болючою. І можливість відволікти вихованців ЗЦТКЕСУМ від буремного сьогодення засобами краєзнавства є неоціненною. Проте патріотичне виховання є не менш важливою ланкою в розвитку дітей. Тож педагоги Закарпатського центру туризму намагаються розширити і вдосконалити знання вихованців, зокрема, і в доступній ігровій формі. Тож за допомогою інтерактивної гри «Все буде Україна» учасники екскурсії мали змогу дізнатися щось нове про події сьогодення, про героїв з народу тощо.

Гуртківці активно відпочили, насолодились свіжим повітрям і намилувались краєвидами рідного краю. А ще із завзяттям для підняття настрою і патріотичного духу щиро співали улюблену пісню мільйонів прихильників України – «Ой, у лузі червона калина…».

 Перегляд матеріалів в Facebook