05-10-2021

Під час семінару-практикуму з пішохідного туризму керівники гуртків відпрацьовували подолання таких етапів, як підйом і спуск спортивним способом, траверс, паралельні мотузки та навісна переправа

 4 жовтня 2021 року в лісі мікрорайону Шахта (місто Ужгород) відбувся семінар-практикум з пішохідного туризму для керівників гуртків Закарпатського центру туризму. Чудова погода, гарна організація та дружній колектив – запорука успіху практичного навчання.

Під час семінару керівники гуртків ознайомилися з правилами розкладання намету та випробували свої знання на практиці. Найцікавішою частиною стало ознайомлення з видами туристичних перешкод та способами їх подолання. Кожен педагог мав змогу навчитися одягати туристичну систему, правильно її зблоковувати мотузкою та долати туристичні перешкоди. Відпрацьовували керівники гуртків Закарпатського центру туризму подолання таких етапів:  підйом та спуск спортивним способом, траверс, паралельні мотузки та навісна переправа. Всі, хто взяв участь у семінарі, подолали перешкоди та опанували нові для себе види діяльності.

Сподіваємося, проведений семінар-практикум допоможе нашим керівникам гуртків зробити заняття зі своїми гуртківцями на місцях ще цікавішими, а педагогів-тренерів спонукатиме до подальшого саморозвитку.