09-12-2021

Під час семінару-практикуму зі спортивного орієнтування та спортивного туризму керівники гуртків ознайомилися з особливостями подолання різних дистанцій та випробовували сили на скелелазному стенді

Закарпатський центр туризму проводить багато заходів для своїх вихованців, проте не забуває і про фізичний розвиток та напрацювання нових навичок керівників гуртків. Саме для останніх було проведено семінар-практикум зі спортивного орієнтування та спортивного туризму. Програма семінару-практикуму була цікавою й насиченою. Керівники гуртків ознайомилися з особливостями подолання різних дистанцій зі спортивного орієнтування та з нюансами заповнення картки для відміток КП (контрольних пунктів).

Якщо спортивне орієнтування відпрацьовували на території Закарпатського центру туризму, то для відпрацювання нових туристичних елементів перемістилися до ПАДІЮНУ, де облаштований скелелазний стенд. Всі бажаючі мали змогу випробувати свої сили під час підйому вільним лазінням, підйому підвісною драбиною, вертикального підйому з використанням спеціального спорядження (за принципом "кроль/жумар"). Також керівники гуртків ознайомилися з різними техніками спуску вертикальними перилами.

Сподіваємося, що отримані знання учасники семінару будуть активно застосовувати під час проведення гурткових занять зі своїми вихованцями.