28-09-2020

Похід до Національного природного парку ,,Синевир”

Вихованці гуртків ,,Екологіне краєзнавство” (керівник Беца І.І.) та ,,Опришки” (керівник Маркович В.В.)  здійснили одноденний похід до Національного природного парку ,,Синевир”, присвячений Дню туризму України.

Під час походу гуртківці відвідали реабілітаційний центр бурих ведмедів, який знаходиться у Національному природному парку ,,Синевир”. Діти ознайомилися з діяльністю цього природоохоронного об’єкта, у якому забезпечується реабілітація особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження, потерпіли від стихійного лиха, конфісковані. Наразі в реабілітаційному центрі перебуває 12 ведмедів, для них тут створені всі умови, щоб вони почували себе комфортно і затишно.

Також завітали  до екопарку „Долина вовків”, де ознайомилися із тваринами різних видів, завезених із різних куточків світу, – вовками, оленями, косулями, понi, вiслюком та навiть тиграми і левами. Наразi екопарк – єдине мiсце на Закарпаттi, де можна побачити таку кiлькiсть диких тварин. Під час візиту до звіринця керівники розповіли про особливості утримання та догляду тварин, необхідність проведення природоохоронної роботи зі збереження та примноження рослинного та тваринного світу України.