13-03-2019

Працівники Іршавського районного військового комісаріату провели екскурсію гуртківцям Закарпатського центру туризму

Гуртківці еколого-краєзнавчого гуртка (керівник гуртка Дутка М.М.) 12 березня 2019 року відвідали Іршавський районний військовий комісаріат. Екскурсію установою провів вихованцям волонтер АТО Мешко Я.І., який ознайомив з роботою військкомату та показав кімнату, де зберігається зброя. Продовжив екскурсію підлітковий терапевт Староста Г.Д., яка показала кабінети, де проводиться медичний огляд хлопців віком від 15 до 18 років. Лікарка звернула увагу гуртківців на основні вимоги до стану здоров’я призовників, розповіла про шкідливі звички, які погано впливають на організм в підлітковому віці.

Далі до цікавого ознайомлення з роботою військового комісаріату долучився Тинкач В.В. (позивний «Іспанець»), військовослужбовець 34-го батальйону 57-ї Кіровоградської бригади, учасник АТО, який перебував на передовій з 2014 по 2016 роки. Він показав зразки зброї, якою захищають територію України на її східних рубежах, розповів особливості кожного експоната. Гуртківці мали змогу потримати в руках автомат Калашникова та іншу зброю, яка представлена в підрозділах Збройних Сил України. Також бесіду з гуртківцями Закарпатського центру туризму провели начальник гірського пошуково-рятувального відділення в м.Іршава Лисовський В.В. та фельдшер Повх М.І. Працівники військкомату розповіли про надання потерпілому першої долікарської допомоги та про причини аварійних ситуацій і дотримання правил безпеки. Також кожен гуртківець отримав у подарунок буклет про безпеку перебування в Карпатах.

Екскурсія військовою установою виявилась надзвичайно пізнавальною і дала змогу майбутнім захисникам України отримати розуміння про важливість роботи військових комісаріатів.