27-09-2021

Спортивне свято для Ратівецької гімназії влаштували працівники Закарпатського центру туризму

24 вересня 2021 року на базі Ратівецької гімназії педагоги Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді (Більце А.П., Глеба Р.С.) в рамках методичної допомоги та з нагоди  Всесвітнього дня туризму провели майстер-класи з видів туризму та патріотичного виховання учнів.

Метою заходу була популяризація туризму та патріотичного виховання серед дітей, залучення школярів до занять спортом, ознайомлення молоді з видами туризму. Подолати спортивні етапи мав можливість кожен бажаючий, тож випробувати себе, свої фізичні сили та моральний дух виявили бажання чимало хлопчиків і дівчаток. Дистанція складалась з різноманітних туристичних етапів та елементів патріотичної смуги перешкод, з якими учні від першого по дев’ятий клас чудово впорались.

Майстер-клас виявився настільки цікавим, що навіть педагоги освітнього закладу виявили превелике бажання випробувати власні сили і також долучились до подолання різноманітних перешкод.

З чудовими емоціями та великим захопленням як учні, так і педагогічний колектив Ратівецької гімназії провели цей насичений, цікавий день. Зі словами великої вдячності усі присутні подякували працівникам Закарпатського центу туризму і висловили сподівання на нові цікаві зустрічі з ними.