30-09-2021

Спортивні та краєзнавчі заходи до Всесвітнього дня туризму тривають

У рамках святкування Всесвітнього дня туризму вихованці гуртка "Юні туристи-краєзнавці" (керівник Ольга Дорчинець) провели практичне заняття-змагання з розпалювання вогнища та цікаву краєзнавчу вікторину «Чи знаєш ти свій рідний край?», метою якої є заохочення дітей до вивчення географії та історії рідного Закарпаття. Розпалити правильно вогнище, враховуючи напрямок і силу вітру, наявність хмизу і дров та їхній стан (волога деревина чи суха) та чимало інших факторів, вихованці вчилися, застосовуючи поради свого керівника Ольги Василівни. Здобуті на практичному занятті навички гуртківці зможуть застосовувати під час походів у гори, мандрівок на природу. А в краєзнавчій вікторині знання юних туристів-краєзнавців поповнилися відкриттями з географії та історії, котрі також стануть у пригоді в житті допитливих дослідників нашого краю.

Вихованці Юліанни Малик – керівника гуртків «Пішохідний туризм» та «Етнографічне краєзнавство» святкували День туризму по-спортивному – долали різноманітні перешкоди на дистанції мотузкового парку «Тарзан», що у м.Ужгород. 

Застосовуючи здобуті під час навчання навики з техніки пішохідного туризму, учні вправно проходили етапи різної складності та швидко долали цікаві перешкоди. У винагороду за успішно пройдені маршрути вихованці отримали найцінніше – яскраві враження, позитивні емоції та впевненість у власних силах!