02-06-2021

Свято для своїх вихованців до Міжнародного дня захисту дітей, що відбувся 1 червня, створили в Закарпатському центрі туризму

В Закарпатському центрі туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді до Міжнародного дня захисту дітей підготували цікаву програму для своїх гуртківців.

Розпочалося святкування в Закарпатському облмуздрамтеатрі. Вихованці ЗЦТКЕСУМ з сіл Колочава, Малий Раковець Хустського району, міст Іршава, Перечин та власне Ужгорода, а це близько 200 осіб, із задоволенням переглянули музичну виставу «Одруження Кощія». Казка сподобалася і зовсім маленьким гуртківцям, і школярам старших класів, і педагогам. Актори подарували глядачам чудовий настрій та позитивні емоції. Адже лейтмотивом усієї постановки була всепереможна любов, перемога добра, дружба – ті важливі поняття, які закладаються в дитячу свідомість змалечку.

Опісля святкова програма продовжилася в Боздоському парку міста Ужгород. На урочистостях з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відзначили грамотами найкращих гуртківців, котрі упродовж 2020/2021 навчального року брали активну участь у житті гуртка, переможців всеукраїнських краєзнавчих конференцій, змагань, конкурсів, керівників гуртків, педагогів Закарпатського центру туризму. Окремі вихованці були нагороджені посвідченнями за суддівство у змаганнях з техніки пішохідного туризму за постійну та якісну допомогу у суддівстві змагань. А далі вихованці мали можливість насолодитися своїм святом. До їхніх послуг були різноманітні цікаві локації, як от фігурне водіння велосипеда з подоланням велоперешкод, міні-орієнтування на місцевості, перетягування линви, проходження паралельних мотузок, жердин та «маятника»,  кидання списа в ціль, майстер-клас від керівника гуртків Юліанни Малик з виготовлення українських оберегів тощо. Кожен міг вибрати, де випробувати свої сили, влучність чи кмітливість, застосувати художні здібності й виготовити власними руками гарну річ. Ті, хто не боявся висоти, могли пройти різноманітні перешкоди в мотузковому парку і відчути себе справжнім туристом-професіоналом.

Святкову атмосферу доповнила чудова сонячна погода. Тож діти розважалися, активно відпочивали на радість дорослим. Адже здорова сильна нація починається зі здорових і щасливих дітей.