10-05-2019

Той, хто захищає свою землю, завжди перемагає!

Чимало свят дарує нам весна,

Як в рідний дім повернення з дороги.

Та є найбільш хвилюючим для нас

Величне свято Перемоги.

Це свято не затьмариться в віках.

В цей день нестимуть люди завжди квіти,

Не обміліє пам’яті ріка –

В серцях нащадків буде вічно жити…

       9 травня 2019 року вихованці гуртка „Козачата” (керівник Пецкович О.В.) взяли участь у заходах до Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Гуртківці Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді виготовили тематичні листівки до пам’ятної дати, а також червоні маки – символи нагадування про ту жахливу війну. Вихованці разом з своїм керівником Оксаною Володимирівною поклали квіти до пам’ятника воїнам, полеглим у Другій світовій війні. До гуртківців ЗЦТКЕСУМ приєдналися й учні та вчителі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Дубриничі Перечинського району.

        На уроці мужності гуртківці переглянули документальний фільм про ту жахливу війну, котра забрала мільйони людських життів і перекроїла геополітичну карту світу.

Сьогодні немає завдання важливішого, ніж формування справжнього почуття патріотизму, вивчення історії та культури України. Кожне молоде серце має берегти пам’ять про всіх, хто відстояв нашу державу в страшні часи лихоліття та боронить зараз її кордони. Схиляємо голови перед подвигом тих бійців, які, обороняючи рідну землю, показали приклади героїзму і самопожертви.

        Пам'ятаймо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає!