27-09-2021

У Закарпатському центрі туризму відбулися різноманітні заходи до Всесвітнього Дня туризму

У неділю, 26 вересня 2021 року, вихованці ЗЦТКЕСУМ під керівництвом своїх керівників відвідали Закарпатський облмуздрамтеатр та із задоволенням переглянули музичну виставу «Мауглі». Театральна вистава – це лише один із заходів, запланованих для дітей з нагоди святкування Дня туризму, попереду ще багато приємних сюрпризів.

Отримавши емоційну насолоду від перегляду казкового дійства, гуртківці вирушили до Невицького замку, що на Ужгородщині, де відбулося відкрите заняття у формі екскурсії. Долучитися до нього за бажання мали можливість усі охочі. Екскурсію проводив методист Закарпатського центру туризму, відомий археолог нашого краю, багаторічний дослідник Невицького замку Олександр Дзембас. Мета мандрівки вельми багатогранна – це і поглиблювати знання про минуле нашого чудового краю, розвивати позитивний інтерес до історії Закарпаття, виховувати у школярів почуття шани до свого минулого і дбайливого ставлення до сучасності.

Невицький замок – один з найбільш древніх закарпатських замків, що має довгу і дуже цікаву історію, а його автентичність, як стверджують фахівці, не має рівних у всій Європі. Сьогодні він по праву вважається однією з найцінніших архітектурних пам’яток Закарпаття, хоча, на превеликий жаль, зараз замок продовжує знищуватися часом і людською байдужістю.

Однак чудова осіння сонячна погода налаштовувала на позитив, тож діти із задоволенням провели час, дізнались багато цікавинок про славетний колись замок, котрий приваблює досі чималу кількість відвідувачів, отримали гарні враження від чудової екскурсії.