10-08-2022

Учасники літньої Школи юного археолога взяли участь у майстер-класі з виготовлення кіфликів, якими опісля пригостили батьків, а частину закарпатської смакоти відправили пораненим воїнам ЗСУ у лікарні

Літня Школа юного археолога, організаторами якої є і зокрема Закарпатський центр туризму, продовжує успішно діяти! Окрім власне археологічних досліджень і розкопок, у програмі її роботи є і зустрічі з цікавими людьми та різноманітні атракції за різними напрямками (адже більшість підлітків знаходиться в пошуку самих себе і визначення своїх уподобань). Одне з додаткових занять (виключно за бажанням) стосувалося кулінарного мистецтва. Зокрема, юні археологи мали можливість взяти участь у майстер-класі з виготовлення кіфликів від Любові Керецман. Кіфлики – це традиційний вид випічки, популярний на Закарпатті, мініатюрний рогалик з пісочного тіста з горіховою або фруктовою начинками. Значна кількість дітей серед учасників літньої Школи юного археолога є вимушено переміщеними особами. Тож саме їм було найбільш цікаво на гастрономічному майстер-класі! До речі, кіфлики, що були власноруч виготовлені вихованцями Закарпатського центру туризму, смакували їм найбільше. Діти взяли хрумку випічку з собою додому похвалитись батькам, а інша частина смакоти була відправлена пораненим військовим Збройних Сил України, що лікуються у різних лікарнях нашого краю.

Щиро дякуємо пані Любові Керецман за майстер-клас, за популяризацію закарпатських кіфликів і підтримку наших воїнів-оборонців! Вчинки добра завжди залишають свій слід у юних дитячих серцях!

Нагадуємо,  15 серпня 2022 року о 12.00 в Ужгородському замку відбудеться святкування Дня археолога для юних волонтерів. В програмі посвячення дітей у археологи, вітання, імпровізований концерт та солодкий стіл!

Перегляд матеріалів в Facebook